Edebiyat Forum
Edebiyat Forum
Edebiyat Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyat Forum

Kendi Şiir ve Öykülerinizi Paylaşın - Şiirler, Hikâyeler, Öyküler Mektuplar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bayrak Şiir
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 8:44 pm tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( HAKK'I BULDUM )
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:13 pm tarafından ByMiko

» Bütün Üyeler Okusun !!
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:51 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( AÇILIM YOKETMESİ )
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:42 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( BOŞVERDİM )
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:34 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( İLK DEFA HUZUR )
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:33 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( KADERİN OYUNU )
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:31 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( İSTANBUL AKŞAMINDA (2002) )
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:28 am tarafından ByMiko

» Erkan Ocaklı ' yı kaybettik !!
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:19 am tarafından TürkGücü

En iyi yollayıcılar
ByMiko
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? EmptyHangi türkülerle hemşehrisiniz? Voting_bar2Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Empty 
TürkGücü
Hangi türkülerle hemşehrisiniz? EmptyHangi türkülerle hemşehrisiniz? Voting_bar2Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Empty 
PcCaNaWaRı
umut54
Saanesi

Hangi türkülerle hemşehrisiniz?

2 posters
YazarMesaj
ByMiko
Admin
Admin
ByMiko

Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Empty
MesajKonu: Hangi türkülerle hemşehrisiniz?   Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 1:47 pm

herkesin yöresinin mutlaka kendine ait türküleri vardır.Bunların bir çoğu herkesin dilinde iken nice çok güzel türküler belkide bilinememektedir.hem bu nedenle hemde genel kültürümüz açısından bu forumu açma gereği duydum.öyle zaman geliyor ki hiç dilimizden düşürmediğimiz türkünün yöresini hatta kime ait olduğunu bile bilmiyoruz..yazarken türkülerinizin sadece adını değilde başta yöresi olmak üzere kime ait olduğunu ve birazcık türkünün sözlerindende yazarsanız sevinirim... HEPİNİZE TÜRKÜLÜ GÜNLER DİLİYORUM... Very Happy
http://www.oyunmiko.tr.gg
PcCaNaWaRı
Moderatör
Moderatör
PcCaNaWaRı

Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Empty
MesajKonu: Geri: Hangi türkülerle hemşehrisiniz?   Hangi türkülerle hemşehrisiniz? Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 5:16 pm

Adana-Halime-Farhat GÜNGÖREN Bzm Yöreden Bir Türküdün Her Düğünde Kesin Sölenir
http://www.metin.biz

Hangi türkülerle hemşehrisiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası