Edebiyat Forum
Edebiyat Forum
Edebiyat Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyat Forum

Kendi Şiir ve Öykülerinizi Paylaşın - Şiirler, Hikâyeler, Öyküler Mektuplar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bayrak Şiir
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 8:44 pm tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( HAKK'I BULDUM )
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:13 pm tarafından ByMiko

» Bütün Üyeler Okusun !!
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:51 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( AÇILIM YOKETMESİ )
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:42 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( BOŞVERDİM )
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:34 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( İLK DEFA HUZUR )
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:33 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( KADERİN OYUNU )
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:31 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( İSTANBUL AKŞAMINDA (2002) )
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:28 am tarafından ByMiko

» Erkan Ocaklı ' yı kaybettik !!
Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:19 am tarafından TürkGücü

En iyi yollayıcılar
ByMiko
Bütün Üyeler Okusun !! EmptyBütün Üyeler Okusun !! Voting_bar2Bütün Üyeler Okusun !! Empty 
TürkGücü
Bütün Üyeler Okusun !! EmptyBütün Üyeler Okusun !! Voting_bar2Bütün Üyeler Okusun !! Empty 
PcCaNaWaRı
umut54
Saanesi

Bütün Üyeler Okusun !!

YazarMesaj
ByMiko
Admin
Admin
ByMiko

Bütün Üyeler Okusun !! Empty
MesajKonu: Bütün Üyeler Okusun !!   Bütün Üyeler Okusun !! Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:51 am

Buradan sitemizi daha güzel bir hale getirmek için yapmamızı istediğiniz şeyleri lütfen söyleyiniz ve bunları söylerken açık olunuz istekleriniz bizim için hep en ön plandadır. Yeni Bir kategori açmamızı isteyebilir, kendinize özel rütbe isteyebilirsiniz vs.
http://www.oyunmiko.tr.gg

Bütün Üyeler Okusun !!
1 sayfadaki 1 sayfası