Edebiyat Forum
Edebiyat Forum
Edebiyat Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyat Forum

Kendi Şiir ve Öykülerinizi Paylaşın - Şiirler, Hikâyeler, Öyküler Mektuplar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bayrak Şiir
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 8:44 pm tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( HAKK'I BULDUM )
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:13 pm tarafından ByMiko

» Bütün Üyeler Okusun !!
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:51 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( AÇILIM YOKETMESİ )
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:42 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( BOŞVERDİM )
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:34 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( İLK DEFA HUZUR )
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:33 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( KADERİN OYUNU )
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:31 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( İSTANBUL AKŞAMINDA (2002) )
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:28 am tarafından ByMiko

» Erkan Ocaklı ' yı kaybettik !!
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:19 am tarafından TürkGücü

En iyi yollayıcılar
ByMiko
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı EmptyTocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Voting_bar2Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Empty 
TürkGücü
Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı EmptyTocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Voting_bar2Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Empty 
PcCaNaWaRı
umut54
Saanesi

Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı

3 posters
YazarMesaj
PcCaNaWaRı
Moderatör
Moderatör
PcCaNaWaRı

Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Empty
MesajKonu: Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı   Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 8:04 pm

Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı, Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı

Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı, Kapılarını 28. Kez Kitapseverler İçin Açtı. Yazar, Yayıncı, Okur ve Ziyaretçileri Biraray Getiren Fuara 85 Yayınevi Katılıyor. Fuarda, Yüzde 20 ile Yüzde 50 Oranlarında İndirimli Satışlar Yapılacak.

Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı, kapılarını 28. kez kitapseverler için açtı. Yazar, yayıncı, okur ve ziyaretçileri biraray getiren fuara 85 yayınevi katılıyor. Fuarda, yüzde 20 ile yüzde 50 oranlarında indirimli satışlar yapılacak.
Türkiye Diyanet Vakfı tarafından bu yıl 28'incisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı, Kocaetepe Camii avlusunda açıldı. Fuarın açılışını İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu yaptı.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Bardakoğlu, burada yaptığı konuşmada, fuarın Diyanet ve Türkiye Diyanet Vakfı'nın bilgiye, bilginin paylaşımına verdiği önemin bir göstergesi olduğunu söyledi. 21. yüzyılda insanların aşırı dünyevileşme ve maddileşme içinde bilgiyi yeterince önemsemediğini ve hikmete dönüştüremediğini kaydeden Bardakoğlu, "Sadece bilgi değil, bilgisini ahlaki sorumluluk olarak kavrayan insanlara toplumun ihtiyacı var. Hem bilgiye hem hikmete ihtiyaç var. Bizler, bu yüzyılda hikmeti kaybettik, bilgiyi de dünyevileştirdik." dedi. Bardakoğlu, camilerde okuma salonları ve küçük kütüphaneler oluşturulduğunu, bu yöndeki çalışmaların da halen devam ettiğini söyledi.

İçişleri Bakanı Beşir Atalay ise konuşmasında, hayatın en önemli zenginliğinin okumak olduğunu, kendisinin de yılda en az bir kez kitap fuarlarını ziyaret ettiğini belirtti. Atalay, bilgi ve hikmetin birlikteliğinin önemine vurgu yaptı.

Öte yandan, yazar, yayıncı, okur ve ziyaretçileri biraraya getiren fuara, 65 stantta 85 yayınevi katılıyor. Fuar süresince ziyaretçilere kafeteryalarda akşamları sıcak-soğuk çay, meşrubat hizmeti verilecek ve yayınevleri tarafından yazarlarla okuyucuları buluşturmak için imza günleri düzenlenecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kitap dostlarını unutmayan yayınevleri, yüzde 20 ile yüzde 50 oranlarında indirimli satışlar yapacak.
http://www.metin.biz
ByMiko
Admin
Admin
ByMiko

MesajKonu: ..   Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 6:10 pm

[size=30]saol güzel paylaşım[/size]
http://www.oyunmiko.tr.gg
umut54
Özel Üye
Özel Üye
umut54

MesajKonu: Geri: Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı   Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 9:27 am

saol paylaşımın için clown
http://www.ivedikumut.tr.gg

Tocatepe'de Kapılarını 28. Kez Kitapseverler için Açtı
1 sayfadaki 1 sayfası