Edebiyat Forum
Edebiyat Forum
Edebiyat Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyat Forum

Kendi Şiir ve Öykülerinizi Paylaşın - Şiirler, Hikâyeler, Öyküler Mektuplar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Bayrak Şiir
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 8:44 pm tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( HAKK'I BULDUM )
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 3:13 pm tarafından ByMiko

» Bütün Üyeler Okusun !!
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:51 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( AÇILIM YOKETMESİ )
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:42 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( BOŞVERDİM )
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:34 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( İLK DEFA HUZUR )
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:33 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( KADERİN OYUNU )
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:31 am tarafından ByMiko

» Benim Yazdığım Bir Şiir ( İSTANBUL AKŞAMINDA (2002) )
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:28 am tarafından ByMiko

» Erkan Ocaklı ' yı kaybettik !!
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 11:19 am tarafından TürkGücü

En iyi yollayıcılar
ByMiko
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti EmptyHadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Voting_bar2Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Empty 
TürkGücü
Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti EmptyHadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Voting_bar2Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Empty 
PcCaNaWaRı
umut54
Saanesi

Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti

2 posters
YazarMesaj
ByMiko
Admin
Admin
ByMiko

Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Empty
MesajKonu: Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti   Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 1:35 pm

Eurovision 2009'da Türkiye'yi Temsil Eden Hadise, Japonya'da 'Top 10'a Giren Parçası 'Düm Tek Tek'i Seslenmek İçin Bu Ülkeye Gitti.

Eurovision 2009'da Türkiye'yi temsil eden Hadise, Japonya'da 'Top 10'a giren parçası 'Düm Tek Tek'i seslenmek için bu ülkeye gitti. 'Düm Tek Tek' şarkısı Japonya'da 7. sıraya yükselmişti.
Japonya yolculuğu telaşı saran Hadise, Atatürk Havalimanı girişindeki yol inşaatı nedeniyle bilet işlemlerini yaptırmakta gecikince uçağına son anda yetişti. Kendisine yardımcı olan Türk Havayolları (THY) yetkililerine ve gazetecilere teşekkür eden Hadise, gazetecilere hitaben, "Bugünkü kahramanlarım sizsiniz." dedi. Hadise, uçağa geç kalmasına rağmen hayranlarını kırmadı ve onlarla fotoğraf çektirdi.

THY'nin 1939 sefer sayılı 14.05 uçağıyla önce Brüksel'e giden Hadise, oradan da Japonya'ya geçeceğini söyledi. Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Hadise, 1-7 Eylül tarihleri arasında Japonya'da çeşitli etkinliklere katılacağını ve Japonya'ya ayak basmadan önce mutlaka birkaç kelime Japonca öğrenmeye çalışacağını ifade etti.

Hadise, son anda yetiştiği uçağa gazetecilere el sallayarak bindi.
http://www.oyunmiko.tr.gg
PcCaNaWaRı
Moderatör
Moderatör
PcCaNaWaRı

Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Empty
MesajKonu: Geri: Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti   Hadise Japonya'yı Sallamaya Gitti Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 6:30 pm

Her Yerde Hadise Yaratacak Adı Üstünde (--HADİSE--)
http://www.metin.biz

1 sayfadaki 1 sayfası